Заява до вступу

 

 Ми раді вітати Вас на цій сторінці! Скачати заяву до вступу в перший клас нашої школи Ви можете за цим посиланням

https://drive.google.com/file/d/1NTzDext9dEsItXL0kgVuWj4DAv0uW-NE/view?usp=sharing.

Щиро дякуємо за співпрацю і просимо заповнити надану форму. Натисніть Надіслати.

Поради психолога

Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2021-2022 рік.

 

СПОСОБИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

  1. 1.У форматі електронної реєстрації дітей на порталі SCHOOL.ISUO.ORG (інструкцію дивитися нижче)
  1. 3.Якщо не маєте можливості скористатися електронним варіантом - прийти до школи і написати заяву, дотримуючись вимог карантину (наявність маски та рукавичок)

З повагою, адміністрація школи

 

Скачати додатки за посиланнями: Електронна реєстрація дітей

 

Зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі відповідно до листа МОН № 1/9-71 від 14.02.15р.

Наказ МОН від 16.04.2018р. № 367 про Порядок зарахування, відрахування та переведення до ЗЗСО. (Для ознайомлення з наказом натисніть на посилання). 

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

 

 

Правила прийому до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік

Батькам майбутніх першокласників

 

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.