Права та обов'язки

 

На виконання Указів президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», та №32/2017 «Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 29.12.2016 року «Про загрози кібербезпеці державі та невідкладні заходи з їх нейтралізації», відповідно до листа Служби безпеки України №30/1/1-5414 від 21.07.2017 «Щодо загроз функціонуванню інформаційно-телекомунікаційних систем», листа МОНУ № 1/9-408 від 26.07.2017 «Щодо протидії загрозам функціюванню інформаційно-телекомунікаційним системам» та листа ЛОДА № 04/04-4438С від 04.10.2017 «Щодо здійснення моніторингу використання програмно-апаратних засобів захисту державних інформаційних ресурсів та інформації» Сєвєродонецький методичний центр інформує про наступне:

-       сайт Департаменту кіберполіції Національної поліції України www. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

-    в Луганській області діє відділ протидії кіберзлочинам в Луганській області, який знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2, корпус 155, кімната 405, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

.

 

Згідно з НАКАЗом № 420 від 24.05.2007 Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу прохання до батьків - не дзвонити дітям під час навчального процесу.

Батьки мають право:

 1. На ознайомлення із Статутом школи і іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.
 2. На участь в управлінні школою, в якій навчаються їх діти (батьківські комітети класів, загальношкільний батьківський комітет, Рада школи).
 3. На ознайомлення з ходом і змістом освітнього процесу, а також з оцінками успішності своїх дітей.
 4. На перевід дитини, що займалась за індивідуальним планом, для продовження освіти в школі.
 5. При виникненні спірних питань обговорювати їх з вчителем або адміністрацією школи.
 6. Забезпечувати релігійне і етичне виховання дітей відповідно до своїх власних переконань. Нікому окремо і жодній групі осіб, узятій в цілому, не слід нав'язувати релігійне виховання, не сумісне з їх переконаннями.
 7. Надавати матеріальну допомогу школі у формі, передбаченій Статутом; знайомитися з матеріалами про використання коштів.
 8. Батьки, які проживають окремо від дитини, мають право на відвідини батьківських зборів, а також на отримання інформації про свою дитину, якщо це не суперечить закону і не завдає шкоди дитині.
 9. З відома адміністрації познайомитися з вчителями, з розкладом уроків до початку навчального року.
 10. Вимагати дотримання прав дитини.
 11. На повну інформацію про навчальний процес.
 12. На додаткову зустріч з вчителем, якщо батько вважає, що на те є підстави.
 13. У разі конфлікту між батьком і вчителем, між вчителем та учнем, а також у разі конфлікту між самими учнями на перевід дитини з відома адміністрації в інший клас.

Батьки зобов'язані:

 1. Забезпечувати і захищати права і інтереси своїх дітей, не заподіюючи шкоди їх фізичному і психічному здоров'ю, етичному розвитку, виховувати дітей, виключаючи зневажливе, грубе, жорстоке, таке, що принижує людську гідність відношення, образу, експлуатацію.
 2. Забезпечити дітям здобування основної загальної освіти в загальноосвітній школі або іншому прирівняному до неї по статусу освітній установі.
 3. Виконувати Статут школи.
 4. Не допускати невиправданого втручання в роботу вчителів з питань, які по своєму характеру входять до їх компетентності.
 5. Забезпечувати в міру своїх здібностей і фінансових можливостей умови життя, необхідні для нормального розвитку дитини.
 6. Забезпечити дитину всім необхідним для відвідин школи (канцелярське приладдя, спортивна форма, додаткові навчальні посібники).
 7. Регулярно відвідувати батьківські збори, відвідувати школу по виклику класного керівника або адміністрації.
 8. Відпускати дитину на позакласні шкільні заходи, якщо дитина здорова і сама того бажає.
 9. По можливості виділяти матеріальні кошти на відвідини театрів і музеїв, якщо цього вимагає програма класу або школи.
 10. Дотримувати внутрішній розпорядок школи (не відволікати вчителя питаннями під час уроку).
 11. Контролювати відвідуваність уроків, виконання домашніх завдань і результати навчального процесу.
 12. Батьки зобов'язані стежити за зовнішнім виглядом дитини.