Патріотичне виховання
День ліквідатора

 

До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС 

«Я сподіваюся, що люди, які жертвують кошти на подолання наслідків аварії, не забудуть і про людський бік Чорнобиля» Кофі Аннан
До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС у школі № 13 м.Сєвєродонецька було проведено години спілкування та уроки мужності «Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять..», «Герої Чорнобиля», «Ціною життя», «Обпалені мужністю», «Люди, мовчки встаньте на хвилину». 
Учні 9-11 класів взяли участь у тематичному заході «День ліквідатора: вклонімося і мертвим і живим!», на якому почесним гостем був колишній вчитель школи , ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильської АЕС Чистоклєтов Олександр Володимирович. 
У шкільній бібліотеці відбулася виставка літератури, присвячена героїчним діям ліквідаторів аварії на ЧАЕС на тему «Вони першими ринулись у бій!», учням школи було запропоновано для перегляду документальний фільм «Правда про Чорнобиль»
На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає. Памятаючи про всіх тих, хто не жалкував себе, всіх, хто спас нас від ще більшого лиха, учні 7-А класу поклали квіти до пам’ятника жертвам чорнобильської трагедії.

Svetlana Vorochek's Slidely Gallery by Slidely Photo Gallery

 
День Збройних Сил України

 

 6 грудня ми відзначаємо  День Збройних Сил  України  - свято сміливих, сильних,  витривалих та мужніх людей. Саме такими і зростають наші хлопці і дівчата, адже дехто  з них мріє служити в українському війську чи працювати в правоохоронних органах нашої держави.

До Дня Збройних Сил України у кожному класі  школи № 13 м.Сєвєродонецька  були проведені  виховні години  «На варті Вітчизни», «Свято доблесті і мужності», «Українська армія – школа мужності», «День Збройних Сил України», «Вірні сини Батьківщини», «Життя української армії», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Уклін всім, хто край свій боронить».

Учні 11-А класу   підготували та провели  інформаційну радіолінійку  «Історія створення Збройних сил України».

З метою створення святкового настрою та виховання патріотизму у школярів була проведена дружня зустріч з волейболу між учнями старших класів школи   та працівниками національної поліції нашого міста.  Із захопленням діти і педагогічні працівники стежили за кожною миттю спортивних змагань та відчували гордість за майбутнє нашої країни.

По закінченню свята учні вразили гостей своїми творчими здібностями.

Татьяна Кусливая's Slidely Gallery by Slidely Photo Gallery

 
День Гідності та Свободи України

 

21 листопада  учні, батьки,  вчителі  та інші працівники

СЗШ № 13  разом з усією Україною відзначили День Гідності та Свободи України.

 Свято розпочалося з урочистої лінійки, в ході якої згадувалося історичне минуле України.  Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

В цей день в усіх класах школи було проведено єдиний урок патріотизму «За мир в Україні, за гідність кожної людини».

 Протягом дня на перервах  лунали пісні про Україну,  учні  7 – 11 класів долучилися до  патріотичних  флешмобів.  У бібліотеці школи організовано тематичну виставку літератури.

В цей день згадуються слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

 

 

 

Svetlana Vorochek's Slidely by Slidely Slideshow

 
До Дня партизанської слави

 

 

 

         Щороку вересень нагадує нам про трагічне та героїчне минуле. У вересні розпочалась Друга світова війна,  в якій викристалізувалися мужність і звитяга  наших дідів та прадідів. У цьому місяці ми згадуємо трагедію Бабиного Яру. Та є ще дата, про яку не можна забувати – це 22 вересня , День партизанської слави. Адже партизани та підпільники здійснили неоціненний внесок у велику Перемогу. Саме про них, бійців невидимого фронту, про наших героїв йшлося на класних годинах, екскурсіях. В нашій школі стало вже традицією в цей день зустрічатися з ветеранами війни. І цей рік не став виключенням. Учні 10-11 класів запросили до себе в гості Мацаєва Віктора Сидоровича, члена міської ради ветеранів, сина полка, розвідника. Захоплююча розповідь не залишила дітей байдужими. Для нас, слухачів, описані епізоди були чимось нереальним, неможливим, а для Віктора Сидоровича, якому в 1942 році було лише 11 років – бойові будні. Гість порушив не тільки питання боротьби в тилу ворога, військової служби, а й питання виховання, морального стану свого покоління й нинішнього. Завершилася зустріч закликом до юнаків бути гідними захисниками своєї Вітчизни!den 310x310

 

9-Аклас. Відвідали бібліотеку, де ознайомилися з матеріалами презентації « И память грохочет огнём партизанских боёв »

 

 
День Перемоги

 

Щорічно на початку травня  учні СЗШ 13 вітають ветеранів із Днем Перемоги. Безумовно, це одне з найвеличніших та найшановніших свят.

     4 травня 2017 року ми відвідали ветеранів удома, а Халіуліна Олександра Васильовича привітали на роботі (для учнів він організував та провів екскурсію у музеї "Імпульсу". Кожна така зустріч — це ніби нова сторінка-спогад про бойове минуле, це можливість вкотре висловити слова подяки за подарований мир.

      Учнів школи гостинно зустрічали Халіулін Олександр Васильович, Розумний Борис Давидович, Файнштейн Михайло Ісаакович, Драгомерецький Євген  Христофорович,   Новохатній Андрій Олександрович.

     Наша пам'ять  —  жива, зв'язок поколінь — вічний!

 Миру, здоров’я, благополуччя  Вам, шановні наші ветерани!

 

Svetlana Vorochek's Slidely Gallery by Slidely Photo Gallery

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 7