Сторінки педагога-організатора
Діяльність

 

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими».

                                                                                                                                                (О.Уайльд)

Головна мета моєї роботи – це виховання морально-духовної, життєво-компетентної особистості, здатної до самореалізації в усіх сферах життя.

Для вирішення мети поставила перед собою завдання виховувати особистість, яка б:

-          Віддано любила свій народ, свою Батьківщину

-          Притримувалась високих моральних якостей, культури та трудової моралі

-          Популяризувала здоровий спосіб життя

-          Добре володіла основами усіх наук

-          З любов’ю та повагою ставилась до батьків

-          Росла екологічно свідомою

Досвід приходить неодразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності педагога-організатора. Як він організує свою роботу, залежить і ефективність виховного процесу.

За час роботи в школі згуртувала учнівський колектив, намагаюся вміло організовувати дозвілля школярів, тісно співпрацюю з адміністрацією школи та заступником директора з навчально-виховної роботи Яїцькою Т.П., класними керівниками та з рештою педагогічного колективу. Залучаю до участі у заходах учнівський актив.

Враховуючи особливості кожного з учнів намагаюся розкрити його здібності, прагну допомогти кожній дитині знайти себе в колективі, знайти власне «Я».

Жовтень був дуже насичений на події. В перших числах місяця разом з учнями 11-А класу вітали наших педагогів з професійним святом. Цього року це було нестандартно. Випускники вирішили привітати вчителів фільмом, який повністю зробили самі. А також подарували пам’ятні сувеніри. Після цього ми активно приймали участь у міських та обласних конкурсах. Діти в нас дуже творчі тому ми і читали вірші, і писали слогани, і малювали логотипи. Чекаємо на гарні результати! А до свята Захисника Вітчизни провели у нас в школі заходи. Це були і конкурс малюнків для 1-4 класів, і конкурси презентацій, де прийняли участь учні 9-11 класів, а також спортивні змагання для решти. І на останок ми вирішили залишити традиційне шкільне свято «Посвята в першокласники». Воно пройшло в новому форматі. Цей захід ми вирішили провести на території Ivonin-park. Нашим дітям треба було пройти квест, у якому треба було довести, що вони вже гідні називатися «першокласниками». У цій нелегкій справі їм допомагали учні 10 та 11 класів. Учні у час проходження квесту показали себе як активних, кмітливих, веселих, розумних дітей. Навіть старші учні були в захваті від проведеного заходу. Завдяки нашим спільним зусиллям усі випробування було успішно пройдено. І тепер діти гордо носять звання – учень 1-А 13 школи! Також діти отримали сувеніри на згадку, це були іменні ручки та значок учня. Ми дуже раді, що наша школа поповнюється такими учнями.

Детальніше...